Моделюємо французькі акрилові нігті з NailFormsUniversal EzFlow
Дата: 04.08.2021

Нарощені нігті сьогодні вже нікого не дивують, вони стали звичною частиною догляду за собою. У сучасних салонах краси можна не лише замовити нарощування нігтів, але й зробити на них французький манікюр – класику, яка завжди актуальна. Майстри роблять це за допомогою тіпсів або форм. Сьогодні більше детально поговоримо з вами про форми NailFormsUniversal (500 штук у наборі).

Завдяки унікальному дизайну цих форм можна створити нарощені нігті з ідеальною С-лінією. Вказана довжина вільного краю нігтя, що залишається, допомагає змоделювати однакові за довжиною та шириною нігті. Форма злегка перфорована, це дозволяє використовувати її на широких пальцях (треба лише трохи надірвати). Всі вказані переваги вказують на  висновок, що круглі (універсальні) форми NailFormsUniversal підходять для більшості типів нігтів.

Перш, ніж почати моделювання французьких акрилових нігтів за допомогою форм, слід продезінфікувати руки клієнта, зняти лакове покриття. Після цього зробіть сухий манікюр, відсуньте пушером кутикулу та птерігій. Оформіть вільний край нігтя пилкою GreyFox (абразивність 180/180 гріт), зніміть блиск з нігтьової пластини та видаліть пил. Потім використайте засіб EzBondдля дегідрації. Після його висихання на нігтях з’явиться білуватий відтінок.
Переходимо до форм. Перш за все, сформуйте вільний край нігтя. Для цього розташуйте акрилову кульку у центрі біля кінця натурального нігтя.

Придавіть акрил, підтягнувши його до валику нігтя. Створіть центральну частину, переміщуючи акрил на ліву сторону валика. Поверніть пензлик на 180 градусів та намалюйте лінію посмішки зсередини, прокручуйте пензля до появи гострого кінчика. Щоб витягнути лінію посмішки з правого боку, візьміть невеличку кульку білого акрилу та розгладжуючими рухами вирівняйте його, розмістивши збоку від нігтьового валику. Намалюйте посмішку. 


Повторіть те саме для лівого боку за допомогою такої ж невеличкої кульки білого акрилу. Промалюйте посмішку. Тепер вам потрібна буде прозора HighDefinitionClearPowder або рожева пудра HighDefinitionPinkPowder. Візьміть невеличку кульку пудри та розташуйте її у центрі нігтя, притисніть біля кутикули. Слідкуйте, щоб кут нахилу пензля складав 45 градусів. Обережно підтягніть зайвий акрил у напрямку вільного білого краю. Вирівняйте акрил, притиснувши пензля до нігтя.

На фінальному етапі займемося формуванням стресової зони. Для її укріплення вам знадобиться створити арку. Поклавши кульку акрила у центрі нігтя, притисніть її кінчиком пензля біля кутикули і підтягніть для вирівнювання. Потім вирівняйте всю поверхню нігтя плавними погладжуючими рухами. Якщо ви обов’язково хочете закінчити дизайн створенням С-кривої, пам’ятайте, що на неї піде більше часу, щоб не «розкрився» вільний край. До цього ви встигнете попрацювати ще з кількома пальцями, адже час полімеризації акрила більше.  Але це ніяким чином не впливає на його якість та надійність.

Створити гарні французькі нігті з NailFormsUniversal дуже просто! Спробуйте!

Будьте завжди гарними та доглянутими!

Оставить комментарий

Автор:


Текст комментария: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Введите код с картинки:Моделюємо французькі акрилові нігті з NailFormsUniversal EzFlow
Моделюємо французькі акрилові нігті з NailFormsUniversal EzFlow